SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY Z J. ANGIELSKIM
Agencja Pracy Select
Radomsko
3 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY Z J. ANGIELSKIM Radomsko

Opis stanowiska

Zadania na danym stanowisku :

  • Inicjowanie i utrzymywanie relacji z klientami.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Przygotowywanie ofert.
  • Współpraca z działem Obsługi Klienta i Marketingu.
  • Wymagania :

  • Znajomość języka angielskiego warunek konieczny!
  • Motywacja do pracy w sprzedaży.
  • Komunikatywność, duża otwartość i umiejętności negocjacyjne.
  • Łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientem.
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 4 lata.
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie. Stawka miesięczna od 2500 zł do 4500 zł netto (podstawa) + prowizja od sprzedaży (nawet do 8000 zł miesięcznie w zależności od wyników).
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Realne perspektywy rozwoju.
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę w zespole ludzi z pasją.
  • Zgłoś tę pracę