Młodszy Operator Produkcji
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Libiąż
1 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Chrzanów

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie od zaraz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia + dopłata za system 4-zmianowy)
  • Nadgodziny w wolne dni pracy wypłacane jako 100%
  • Opiekę Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji i zatrudnienia
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium, w tym karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej Medicover oraz ubezpieczenia grupowego PZU
  • Dostęp do stołówki na terenie zakładu
  • Jesteś sumienna / y i dokładna / y?
  • Masz doświadczenie w branży produkcyjnej albo chcesz je zdobyć?
  • Posiadasz predyspozycje manualne?
  • Jesteś chętny do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym?
  • Super! Jesteś idealnym Kandydatem!

    Zadania :

  • Obsługa wtryskarek i niezbędnych maszyn biorących udział w produkcji
  • Postępowanie zgodnie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy
  • Kontrola jakości wyrobu gotowego
  • Współpraca z pracownikami magazynu
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Zgłoś tę pracę