Pomocnik w punkcie obsługi klienta/ Ekspozytor towaru
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Tychy
4 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Tychy - Gemini Park

Oferta :

  • Umowa-zlecenie ze stawką 20 zł brutto / godzinę
  • Umowa do końca roku z możliwością przedłużenia
  • Praca w godzinach 12-20
  • Wymagania :

  • Dyspozycyjność do pracy w tygodniu w godzinach popołudniowych
  • Praca również dla studentów!
  • Zadania :

  • Obsługa klientów sklepu (przywitanie gości, dbałość o środki dezynfekcji, maseczki, limit gości na terenie sklepu)
  • Dbałość o ekspozycję na sklepie oraz jej zmianę
  • Zgłaszanie nieprawidłowości do kierownika sklepu
  • Zgłoś tę pracę