Programista PHP - zdalnie
PW MatysArt
Lublin
‎19 godz. temu
source : infoPraca

Zakres obowiązków

  • Tworzenie od podstaw kluczowej dla funkcjonowania firmy aplikacji;
  • Rozwijanie i integrację obecnych systemów;
  • Praca nad rozwojem nowych funkcjonalności aplikacji i dopasowaniem do wymagań organizacji;
  • Proponowanie rozwiązań, optymalizacja istniejących zgodnie z dobrymi praktykami;
  • Tworzenie dokumentacji;
  • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za projekt.
  • Oczekujemy :

  • Podstawa to tworzenie prostych zapytań, obsługa phpmyadmin;
  • Zaawansowany poziom - najlepiej doświadczenie w używaniu CURL (tworzenie i pobieranie nagłówków, podstawianie user agent, odczytywanie zwracanych danych, funkcje zwrotne);
  • Umiejętność korzystania z system opartego na REST API;
  • Podstawowa wiedza pozwalająca wykonywać skrypty w tle i reagowanie zwracane dane;
  • Bezproblemowo komunikujesz się w języku angielskim;
  • Z uwagą i otwartością podchodzisz do potrzeb Klienta;
  • Cechuje Cię analityczny umysł, dlatego potrafisz efektywnie pracować z dużą ilość różnorodnych informacji, danych, terminów;
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności