Magazynier/operator Wózka Widłowego
KS Service sp. z o.o.
PL
2 d. temu
source : EMPREGO

Tymczasowa- Wrocław, Dolnośląskie- Data : 2019-05-30, do końca 13 dni Kandydacie! : Jeśli posiadasz uprawnienia na wózek widłowy i około roczne doświadczenie w jego obsłudze -

koniecznie APLIKUJ i pracuj z nami ! Świetnie jeżeli masz uprawnienia UDT, ale nie jest to warunek konieczny . Chcemy Ci zaproponować : stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem do 3900 zł brutto (3300 zł brutto wynagrodzenie zasadnicze + premie do 600 zł brutto).

Siedziba firmy mieści się w świetnie skomunikowanych okolicach Stadionu , co znacząco ułatwi Ci dojazd. Gwarantujemy możliwość rozwoju zawodowego i sympatyczną atmosferę w pracy.

Każdy weekend przeznaczamy na odpoczynek - pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17. Do Twoich zadań będzie należała : obsługa wózka widłowego oraz komputerowego systemu magazynowego.

Będziesz również odpowiedzialny za przyjmowanie i wydawanie towaru oraz prowadzenie dokumentacji magazynowej. Brzmi ciekawie?

Jeśli tak , zapraszamy do naszej ekipy!

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku