monter/ monterka elementów sprężystych
Randstad Polska
Siemianowice Śląskie, Polska
1 d. temu

Dokładny, skrupulatny, szybki. Te słowa doskonale do Ciebie pasują? Masz niezłe zdolności manualne? Mamy pracę właśnie dla Ciebie! Zapoznaj się z ogłoszeniem i aplikuj już dziś!

oferujemy

  • praca siedząca lub stojąca
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacone składki, płatny urlop)
  • pracę w systemie w 3 zmianowym
  • stabilne zatrudnienie
  • stałe wynagrodzenie zawsze na czas
  • premie miesięczne
  • wzrost stawki co pół roku pracy
  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej lub karty sportowej
  • konto na platformie Randstad Plus (wykupienie zniżek do kina, na kręgle, restauracji, na zakupy)
  • zadania

  • praca przy stole montażowym
  • łączenie sprężynek z detalami
  • kontrola jakości
  • pakowanie elementów gotowych
  • oczekujemy

  • zdolności manualne
  • gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • chęci do pracy na dłużej - warunek konieczny
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
  • praca zarówno dla Pań jak i Panów
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47