PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY ZE ZNAJOMOŚCIĄ J. NIEMIECKIEGO
Steinpol
Prudnik, Opolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

W Polsce, w ramach Grupy Steinpol zintegrowanych jest 8 zakładów produkujących meble tapicerowane, zlokalizowanych w zachodniej i południowej Polsce a Steinpol Central Services w Rzepinie stanowi centrum logistyczno - administracyjne.

Swoje oddziały mamy w Rzepinie, Zielonej Górze, Witnicy, Myśliborzu, Chociszewie, Wołowie, Prudniku i Kłodzku. Zatrudniamy 3000 osób.

Steinpol Central Services oferuje zatrudnienie w dziale obsługi klienta na stanowisku : PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO (Numer referencyjny : PA / jobs.

pl) (Miejsce pracy : Prudnik (opolskie)) Twoje zadania : Obsługa realizacji, aktualizacji i monitoringu zamówień oraz dostaw, Dążenie do budowania długotrwałych relacji z klientami, Współpraca z innymi działami firmy, Uczestnictwo w realizacji projektów międzynarodowych Twoje kwalifikacje : Bardzo dobra znajomość języka : j.

niemieckiego Warunkiem koniecznym jest znajomość języka polskiego Dobrej znajomości pakietu MS Office, Zaangażowania w wykonywaną pracę, Wysokich zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku