Operator-atrakcyjne Wynagrodzenie/bezpłatny
KS Service sp. z o.o.
PL
2 d. temu
source : EMPREGO

Tymczasowa- Aleksandrów Łódzki, Łódzkie- Data : 2019-06-12, do końca 26 dni Kandydacie! : Szukamy Ciebie jeśli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe oraz suwnicę.

Super jeśli masz za sobą doświadczenie z maszynami produkcyjnymi. Twoje przyszłe zadania : Jako operator będziesz obsługiwał maszyny i urządzenia produkcyjne oraz odpowiedzialny będziesz za dostarczenie komponentów na produkcję.

Zaoferujemy Ci : Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z solidnym wynagrodzeniem oraz bogatą premią roczną a także z wysokim 40 % dodatkiem za pracę w godzinach nocnych .

Weekendy są Twoje - pracujemy od poniedziałku do piątku . Gwarantujemy przejrzyste warunki zatrudnienia i możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej.

System szkoleń wdrażający w stanowisko pozwoli Ci na łatwiejszą i płynniejszą pracę. Zapewniamy bezpłatny transport z Łodzi, Zgierza, Konstantynowa Łódzkiego, Pabianic, Ozorkowa i Poddębic.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku