Bilet do Hiszpanii i praktyka w renomowanej restauracji!
Fundacja PROAKTYWNI
Kraków, Małopolskie
‎8 godz. temu
source : Lento.pl

Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI prowadzi rekrutację do III edycji międzynarodowego projektu Gotuj po hiszpańsku II .

Czekamy na osoby niepracujące, w wieku 18-35 lat, chcące zdobyć doświadczenie w zawodzie kucharz. Nie wymagamy formalnego wykształcenia gastronomicznego ani doświadczenia zawodowego.

Na uczestników czeka kurs językowy i 60 dni pobytu w Hiszpanii, w tym kurs kuchni śródziemnomorskiej i praktyki w renomowanych, hiszpańskich restauracjach.

Zapewniamy przygotowanie do wyjazdu oraz opiekę mentora podczas wyjazdu, przelot, zakwaterowanie i kieszonkowe na miejscu.

Wrażenia uczestników poprzednich edycji można znaleźć na prowadzonym przez nich blogu projektu Gotuj po hiszpańsku . Udział w projekcie jest bezpłatny.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia na stronie projektu Gotuj po hiszpańsku lub w Biurze Projektu : ul.

Szlak 8a, 31-161 Kraków, lub telefonicznie pod nr 12 / 200-21-77

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku