Instalator zaawansowanych technologicznie maszyn
Regess. Sp. z.o.o
Warsaw, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Podejmiemy współpracę z doświadczonym Elektrotechnikiem prowadzącym własną działalność gospodarczą. Praca w fabryce prefabrykatów betonowych na terenie Belgii / okolice Sint Truiden.

Start pracy : Styczeń 2022.Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie między innymi instalacja nowych, zaawansowanych technologicznie maszyn do produkcji wszelkiego rodzaju rur.

Zapewniamy wstępne szkolenie oraz przyuczenie do pracy.Wymagania : - doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,- znajomość języka angielskiego bądź niderlandzkiego- własna działalność gospodarcza bądź gotowość do jej założenia,Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie od 23€ / h netto,- zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,- pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku oraz wybrane soboty,- długoterminową współpracę,- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowiskuProsimy o umieszczenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Administratorem danych jest Regess Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze 58-500, Bankowa 36. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.

Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej : Regess Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku