Prace pomocnicze na produkcji
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
Kędzierzyn-Koźle, Opolskie
3 d. temu
source : Lento.pl
-

OTTO Work Force Polska sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku : Prace pomocnicze na produkcjiNumer referencyjny : SM / PDW / 01 / 2020Miejsce pracy : Kędzierzyn KoźleRegion : OpolskieOpis stanowiska pracy : - prace produkcyjne na wyznaczonym dziale - styczność z farbami drukarskimi i rozpuszczalnikiemOferujemy : - pracę od zaraz w renomowanej firmie- 2 tyg.

umowę zlecenie w ramach pracy tymczasowej, później możliwość przejścia na umowę o pracę tymczasową ze stawką 2600 brutto + premie i dodatki- system zmianowy lub czterobrygadówkaWymagania : - dyspozycyjność od zaraz- chęć i motywacja do pracy- zaangażowanie w podejmowane obowiązki- przestrzeganie dyscypliny i przepisów BHP- mile widziane doświadczenieKandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres : Agencja Pracy OTTOOpole, ul.

1 Maja 3-5telefon : 77 407 94 71lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy wpisując w tytule wiadomości numer referencyjnyProsimy o zawarcie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku