Pracownik serwisu sprzątającego
Amlux
Rzeszów, Podkarpackie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracowników serwisu sprzątającego. Praca na terenie Rzeszów- sprzątanie powierzchni biurowych.

Wymagania : - dyspozycyjność - dokładność - chęć do pracy Oferujemy : - pracę w miłej atmosferze - możliwość pracy na zmiany -

umowę o pracę dla osób z orzeczeniem - szkolenia Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Więcej informacji pod nr telefonu tel : 698 751 041 od poniedziałku do piątku w godzinach : od 8 : 00 do 15 : 00. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez AMLUX Sp.

z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Grójecka 77 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko pracownik serwisu sprzątającego.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku