Pracownik obsługi biura
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
Wrocław, PL
51 min. temu

Oferujemy

W związku z dynamicznym rozwojem Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii poszukujemy pracownika obsługi biura.Oferujemy : - ciekawą pracę w młodym zespole - miłą i przyjazną atmosferę pracy- atrakcyjny system premiowy- różnorodność zadań i wyzwań

Oczekujemy

 • wykształcenia wyższego (mile widziane ukończone kierunki : administracja, zarządzanie, marketing), - biegłej znajomości obsługi MS Office (Word, Excel) oraz urządzeń biurowych, - umiejętności planowania i dobrej organizacji czasu pracy, - dyspozycyjności, odpowiedzialności i zaangażowania, komunikatywność i umiejętność budowania relacji interpersonalnych- dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań - gotowości do długoterminowej współpracy.
 • Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie : - kompleksowa obsługa sekretariatu i koordynowanie obiegu korespondencji oraz dokumentów w biurze- rejestracja pacjentów- przyjmowanie zapisów na szkolenia- współpraca z terapeutami i trenerami

  Wymagane dokumenty

  Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego na adres e-mailowy rekrutacja dcp.wroclaw.pl. Prosimy o podanie nr referencyjnego w tytule wiadomości (DCP / 2018 / SEKRETARIAT).

  Uwagi

  Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim, którzy prześlą do nas swoje oferty pracy, zapewniamy całkowitą dyskrecję i poufność, zgodnie z ustawą z dnia 29.

  08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku