Kucharza /kucharkę zatrudnię
Olimp
Płock, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnimy kucharzy / kucharki, pomoc kuchenną do pracy w restauracji OLIMP mieszczącej się w galerii handlowej Wisła w Płocku Oferujemy : Umowę o pracę na pełen etat Możliwość awansu i rozwoju zawodowego Atrakcyjne warunki pracy Posiłki pracownicze Szkolenia Od kandydatów oczekujemy : dyspozycyjności doświadczenia zawodowego badań sanitarno -

epidemiologicznych Osoby spełniające powyższe warunki i zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV zawierające klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883 Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku