Projektant branży elektrycznej
ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA
Katowice, Śląskie, Polska
6 d. temu

Projektant branży elektrycznej w firmie ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA softgarden

View job here

  • Pełny etat
  • Katowice, Polska
  • Praca hybrydowa
  • Z doświadczeniem zawodowym
  • 11.02.2022
  • Twój zakres obowiązków :

  • wykonywanie obliczeń rozpływowych i zwarciowych;
  • opracowywanie projektów branży elektrycznej (w okresie początkowym ze wsparciem starszych projektantów);
  • dokonywanie uzgodnień założeń projektowych z Klientami, udział w spotkaniach, wizjach lokalnych na obiektach;
  • dbałość o sprawny przepływ informacji w ramach projektów.
  • Nasze wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrycznym lub pokrewnym;
  • gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętności komunikacyjne;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane

  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • znajomość programów : Power Factory, AutoCad i / lub MicroStation, Dialux, Pakiet MS Office, Eplan, CYMCAP;
  • uprawnienia do projektowania w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych.
  • Co oferujemy :

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnym biurze projektowym z wielkimi tradycjami;
  • możliwość uzyskania uprawnień,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego (szkolenia merytoryczne, nauka języków)
  • pracę z najnowocześniejszym oprogramowaniem;
  • rynkowy poziom wynagrodzenia;
  • benefity (świadczenia medyczne prywatna opieka lekarska, karty sportowe, dofinansowanie do posiłków, kursy językowe).
  • Aplikuj online

    Stopka Polityka prywatności

    Powered by softgarden