Raktáros
Starjobs Magyarország Kft.
Kilimán
5 d. temu
source : Workania

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kilimáni élelmiszeripari vállalathoz raktáros munkatársakat keresünk

Feladatok :

Áruátvétel, beérkező termékek mozgatása, ellenőrzése, rendszerben való rögzítése

Raktári rend fenntartása

Elvárások :

Alapfokú iskolai végzettség

3 műszak vállalása

Munkaidő : 3 műszak

3 műszak

6 : 00-14 : 00, 14 : 00-22 : 00, 21 : 00-5 : 00

Juttatások :

Versenyképes jövedelem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük jelentkezzen a raktaros 232 starjobs.hu e-mail címen vagy hívja a 20 / 505-5511 -es telefonszámot.

Adatkezelési szám : NAIH-106075 / 2016

Mój adres email
Kontynuuj
Formularz wniosku