Salowa- Szpital Wojewódzki
Sanpro
Suwałki, Podlaskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Sanpro Consulting BPO (nr certyfikatu 13953) poszukuje dla swojego Klienta osoby do sprzątania szpitala w Suwałkach Oferujemy pracę dyżurach, w godzinach 7.

00-19.00 , 19.00-7.00. Wymagana jest książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych oraz szczepienia WZW'B.

Praca obejmuje min. mycie i dezynfekcję oddziałów szpitalnych oraz doraźną pomoc przy pacjentach. Mile widziane również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny w godz.8.00-16.00. Po godz.16.00 prosimy dzwonić na numer infolinii 71 711 0 144 .

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Consulting BPO Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90-318), przy ul. Sienkiewicza 85 / 87 na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 2 lat.

Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana." Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90-318), przy ul. Sienkiewicza 85 / 87 (dalej Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K.).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku