Elektryk Przemysłowy, Holandia
PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 )
Kielce, Świętokrzyskie
6 d. temu
source : Lento.pl

PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 ), poszukuje do pracy w Holandii na podstawie umowy holenderskiej z firmą holenderską : elektryków przemysłowych do pracy przy budowie trakcji kolejowej od 08.

05.17 do końca sierpnia 2017. Wymagania : -udokumentowane doświadczenie w zawodzie -j.angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym -prawo jazdy i samochód -mile widziany certyfikat VCA, NEN3140, numer SoFi (BSN)Oferujemy : -stawka : 13,25Euro netto / godz -40 godzin tygodniowo, możliwe nadgodziny -gwarantowane mieszkanie -reserverings 42 Euro za przepracowane 40 godzin przy każdym zjeździe do Polski.

 • zjazd co 5 tygodni na tydzień.Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV po angielsku ( w formacie .doc ) oraz innych dokumentów ( zdjęć lub skanów ).
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku