Operato wózka widłowego! Atrakcyjne wynagrodzenie! UOP
Asistnet Work Group
Góra Kalwaria, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego Klienta firmy oferującej innowacyjne rozwiązania w zakresie zaopatrzenia w wodę i kawę dla firm i domów poszukujemy kandydatów którzy chcą dołączyć do zespołu na stanowisku : Operator Wózka Widłowego Lokalizacja : Częstoniew Kolonia Dojazd : Grójec-

9 minut, Warka- 20 minut, Góra Kalwaria- 22 minuty Jeżeli praca w weekendy to nie jest Twoje marzenie. Chciałbyś dołączyć do zespołu ludzi dla których dzień w pracy nie jest przykrą koniecznościa, a przerwa na kawę nie jest okazjonalna.

Aplikuj! Zadania na tym stanowisku : Prawidłowy obrót towaru w magazynie. Przyjmowanie i wydawanie towaru. Kontrolowanie na bieżąco stanów magazynowych.

Zachowanie czystości w miejscu pracy. Przestrzeganie zasad BHP przy wykonywanych czynnościach. Co możemy Tobie zaoferować?

Zatrudnienie na umowie o pracę bezpośrednio w strukturach firmy naszego Klienta. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie. Pracę od poniedziałku do piątku.

Zmiany : 6-14, 14-22. Atrakcyjne wynagrodzenia : 3250 brutto. Szkolenia wewnętrzne. Zgrany zespół oraz kulturalną atmosferę pracy.

Ubranie pracownicze. Prywatną opiekę medyczną oraz atrakcyjny pakiet socjalny. Pyszną aromatyczną kawę na dobry początek dnia.

Czego od Ciebie wymagamy : Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych.

Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku. Chęci do pracy od zaraz! Prześlij do nas Swoją aplikację i umów się na spotkanie w ciągu 48 godzin! Jeżeli masz więcej pytań, śmiało skontaktuj się z nami i uzyskaj odpowiedz na każde z nich! 605-

123-249 Nasze biuro jest czynne w godzinach 8 : 00-17 : 00 Pamiętaj o dołączeniu klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997, Dz. U.2016. Nr 922 . INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.

Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej RODO , informuję, że : 1. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest AWG Sp.

z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką; 2. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art.

6 ust 1 pkt a wyrażeniu zgody na poczet przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art.

 • 9 ust. 1 pk; 3. Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom jeśli wyraził Pan / Pani stosowną zgodę w treści swojej aplikacji;
 • 4. Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata;
 • 5. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 • 6. Posiada Pan / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 • 7. Podanie przez Pana / Panią danych osobowych jest dobrowolne; 8. Pani / Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania;
 • 9. Podane przez Panią / Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego; 10. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku