Hydraulik 600€ netto/tydz.+kwatera gratis Holandia - Eindhoven,Utrecht, Amsterdam., Holandia
Rekrutacja-Kozow
Gdansk, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

PRACA - HYDRAULIK - HOLANDIA . Zatrudnienie od Listopad 2019 Poszukujemy Hydraulikow do Holandii. Pracodawca : Holenderska Agencja Pracy.

Oferta dla Samodzielnych Hydraulikow i Teamow Dwuosobowych. STAWKA : od 550 do 600 EUR netto / Tydzien 40 godz.Pracy Pracodawca organizuje i opłaca Zakwaterowanie.

ZADANIA : MONTAZ SIECI WODA - GAZ - OGRZEWANIE WYMAGAMY : doświadczenie w branzy , zawod nie jest konieczny znajomość angielskiego lub niemieckiego , AUTO jest wymagane.

Koszty dojazdu do Holandii po stronie Pracownika. Aplikacje CV tylko w wersji angielskiej lub niemieckiej.Oferujemy : PRACA -

HYDRAULIK - HOLANDIA . Zatrudnienie od Listopad 2019 Poszukujemy Hydraulikow do Holandii. Pracodawca : Holenderska Agencja Pracy.

Koszty dojazdu do Holandii po stronie Pracownika.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych