Logistyk/operator wózka widłowego
Randstad Polska
Siemianowice Śląskie, Polska
4 d. temu

Szukasz stabilnego zatrudnienia w Siemianowicach Śląskich? Masz niewielkie doświadcznie w pracy na wózku widłowym a chcesz je pogłębiać?

Mamy ofertę w sam raz dla Ciebie!! Nie czekaj! Aplikuj już dziś!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacone składki, płatny urlop)
  • pracę w systemie w 3 zmianowym
  • stabilne zatrudnienie
  • stałe wynagrodzenie zawsze na czas
  • premie miesięczne
  • wzrost stawki co pół roku pracy
  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej lub karty sportowej
  • konto na platformie Randstad Plus (wykupienie zniżek do kina, na kręgle, restauracji, na zakupy)
  • zadania

  • przygotowanie komponentów dla pracowników produkcji bazując na planie produkcyjnym
  • nadzór nad magazynem półfabrykatów
  • transport i składowanie wyrobów z zachowaniem określonego systemu
  • obsługa systemu magazynowego ERP
  • obsługa wózka widłowego i podnośnikowego
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, zasad jakościowych oraz norm środowiskowych zdefiniowanych w organizacji
  • A opisując zadania prościej jest to transport wewnętrzny (przewiezienie komponentów z magazynu do odpowiednich linii produkcyjnych)

    oczekujemy

  • gotowiści do pracy w systemie 3-zmianowym
  • uprawnień na wózek widłowy UDT
  • minimalnego doświadczenia
  • chęci i zaangażowania do pracy
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47