MECHANIK SAMOCHODOWY SEKCJI GOSPODARKI TRANSPORTOWEJ WYDZIAŁU TECHNIKI I ZAOPATRZENIA
Centralna Baza Ofert Pracy
Krosno Odrzańskie
3 d. temu
source : infoPraca

Numer oferty : StPr / 21 / 0266

Obowiązki :

  • 1. Ustalanie i weryfikowanie usterek w pojazdach;
  • 2. Dokonywanie napraw i obsługi technicznej pojazdów;
  • 3. Konserwacja i naprawa pojazdów;
  • Wymagania :

    Wymagania konieczne :

    Wykształcenie :

  • zasadnicze zawodowe, brak, kierunek : mechanika pojazdowa
  • Pozostałe wymagania :

  • Wymagania konieczne : 1. Wykształcenie zawoodwe techniczne z zakresu mechaniki pojazdowej;2. Dwuletnie doświadczenie zawoodwe w zakresie napraw pojazdów;
  • 3. Znajomość budowy i zasad działania wszystkich zespołów i układów pojazdu;4. Umiejętność diagnozowania usterek w pojazdach;
  • 5. Dobra organizacja pracy, dokładność i systematyczność;6. Umiejętnośc współpracy, kreatywność7. Precyzja i samodzielność pracy;
  • Wymagania pożądane : 1. Umiejętność naprawy ogumienia;2. Znajomość elektromechaniki pijazdowej;3. Prawo jazdy kat. B;
  • Miejsce pracy : POPRZECZNA 1, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat : krośnieński, woj : lubuskie

    Rodzaj umowy : Umowa o pracę na czas określony

    Staż pracy : lata : 2

    Wymagane dokumenty : CV, list motywacyjny, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, kopia dokumentów potwierdzająca wykształcenie, kopia innych dokumentów potwierdzających kwalifikacje kandydata, kopia dokumnetów potwierdzających dwuletnie doświadczenie zawodowe

    Sposób aplikowania : bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty