Business Development Manager
MKTG Inc
Warsaw
2 d. temu

Job Title :

Job Description :

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Jeżeli chcesz współtworzyć przyszłość performance marketingu, jesteś zorientowany na wynik i znakomicie budujesz długoterminowe relacje z partnerami biznesowymi - zapraszamy do nas!

Zakres zadań :

  • Aktywna sprzedaż i budowanie relacji z nowymi klientami
  • Odpowiedzialność za wynik biznesowy w ramach postawionego celu indywidualnego
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Współpraca z innymi brandami w grupie Dentsu
  • Aktywne poszukiwanie nowych kanałów i sposobów sprzedaży
  • Wsparcie w budowaniu i utrzymywaniu relacji z partnerami zewnętrznymi
  • Reprezentowanie organizacji na zewnątrz (eventy, konferencje, etc)
  • Wskazywanie oraz tworzenie nowych możliwości / produktów do oferty firmy
  • Wymagania :

  • Umiejętność sprzedaży i budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • Umiejętność słuchania, zrozumienia potrzeb klienta i zaproponowania skutecznych sposobów ich rozwiązania
  • Nastawienie na wynik i osiąganie założonych rezultatów
  • Wysoka dojrzałość biznesowa
  • Postawa can-do , ukierunkowanie na działanie i rozwiazywanie problemów
  • Ponadprzeciętna ambicja bycia liderem na rynku, stawianie sobie wysokich wymagań co do jakości i efektywności pracy
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Otwartość i wysokiej kultury osobistej
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Znajomość kanałów online marketingowych znajomość rynku reklamy online oraz trendów rynkowych
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego
  • W zamian oferujemy :

  • Bardzo dużą decyzyjność i bezpośredni wpływ na biznes;
  • Pracę w bardzo twórczej i dynamicznej atmosferze;
  • Płaską strukturę organizacyjną
  • Bardzo atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego (dostęp do nowości, współpraca z globalnymi brandami, możliwość rozwoju w strukturach Dentsu Aegis Network)
  • Praca z najlepszymi ekspertami na rynku, co potwierdzają nagrody : GOMC 2009, 2011, 2012, Effie 2013 oraz fakt bycia największym globalnym partnerem Google
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna, system nagród, integracje)
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze (siłownia, daycare i wiele innych)
  • Location : Warsaw

    Brand : Iprospect

    Time Type : Full time

    Contract Type : Permanent

    Permanent

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych