Moderator OTODOM
OLX Group
Poland, Poznan
1 d. temu

Od powstania pomagamy ludziom handlować po sąsiedzku, wygodnie i bez prowizji. Jako część grupy serwisów OLX, będącej światowym liderem na rynku serwisów ogłoszeniowych, staramy się stosować jak najlepsze rozwiązania, by sprostać wymaganiom cały czas rosnącej liczby użytkowników i kreować trendy rynkowe.

Poszukujemy osoby, która będzie świadczyć zdalne wsparcie w obszarze moderowania treści zamieszczanych na OTODOM

Oczekiwania :

  • dokładność i sumienność
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • doświadczenie w moderacji serwisów lub forów internetowych
  • dobra organizacja czasu pracy
  • gotowość do pracy zmianowej i w weekendy
  • Zadania :

  • wprowadzanie ofert deweloperskich do systemu
  • kontakt z biurami nieruchomości
  • raportowanie wyników pracy
  • aktywny udział w tworzeniu procedur wewnętrznych
  • Oferujemy :

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • 18zł brutto za godzinę
  • pracę zdalną nie musisz marnować czasu na dojazdy do biura
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych