Pracownik działu technicznego/IT help desk - wymagany język niemiecki (praca zdalna)
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Łódź, łódzkie, Polska
4 d. temu

Dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy obecnie utalentowanych osób ze znajomością języków obcych, gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Pracownik działu technicznego / IT help desk - wymagany język niemiecki (praca zdalna)

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Łódź

Obowiązki na stanowisku :

  • Świadczenie usług na rzecz klienta międzynarodowego, w języku niemieckim
  • Odbieranie zgłoszeń od klientów biznesowych (telefonicznie i pisemnie)
  • Obsługa komunikatorów (chat, mail i pozostałe)
  • Świadczenie pomocy technicznej (help desk IT)
  • Podejmowanie działań mających na celu zlikwidowanie usterek z zakresu informatycznego
  • Aktualizacja systemów, programów itp.
  • Samodzielne działania związane z rozwiązywaniem obsługi technicznej
  • Tworzenie notatek służbowych
  • Kontakt z klientem biznesowym firmy
  • Budowanie pozytywnego wizerunku na rynku branżowym
  • Zapewnienie poufności i ochrony danych osobowych
  • Pracodawca oczekuje :

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego (minimum b2)
  • doświadczenia w obsłudze klienta, będzie stanowiło dodatkowy atut
  • świadczenie usług technicznych, informatycznych
  • zainteresowanie branżą IT / komputerową / techniczną
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku
  • Zainteresowanie branżą i chęć rozwoju w strukturach księgowych
  • Pracodawca oferuje :

  • Pracę w placówce firmy (hybrydowej lub stacjonarnej) : Kraków lub prace w trybie zdalnym, dla osób z całej Polski
  • Praca na cały etat (160 godzin miesięcznie)
  • Umowę o pracę (na cały okres zatrudnienia - brak umów o dzieło, bez umów zlecenia)
  • Jasną ścieżkę kariery zawodowej i możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Szkolenia stanowiskowe i językowe (finansowane przez firmę)
  • Wyposażenie służbowe (komputer, telefon)
  • Benefity dodatkowe do pensji
  • Aplikuj