Stolarz Monter mebli Holandia
Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski
Gdańsk
3 d. temu
source : FACHPRACA

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandiilokalizacja : Harlingenwymagania : język angielsku w stopniu komunikatywnymdoświadczenie obowiązki : Montaż mebli i komponentów w przemyśle stoczniowym przycinanie części Montaż mebli i elementów drewnianychOferujemy : · holenderska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne· Wynagrodzenie do 2 350 Euro netto miesięcznie - na rękę Pracodawca Zagraniczny organizuje płatne zakwaterowanieZainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV po angielsku na adres mailowy : office eastgaterecruitment.

com w temacie prosimy wpisać "Stolarz Holandia "proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę : Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit.

a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (zwane dalej : RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku