DORADCA KLIENTA B2B Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM
Handelot
Wrocław, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Zarządzanie kontami w naszej bazie danych, Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami firmy, wsparcie techniczne. Jest to praca, w której musisz udowodnić swoje umiejętności interpersonalne i relacyjne.

Aby objąć wiele stref czasowych, musisz być oddany swojej pracy. Doświadczenie nie jest wymagane. Oczywiście wszystkie dodatkowe umiejętności są używane, ale najważniejsze są języki.

Biegły język angielski jest koniecznością. Dodatkowe języki są liczone jako punkty dodatkowe w procesie rekrutacji. Jeśli mówisz po francusku, rosyjsku, hindusku, arabsku, chińsku, hiszpańsku lub w innych językach, zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną.

Wymagania znajomość j. angielskiego B2 / C1- warunek konieczny dyspozycyjność do pracy zmianowej nastawienie na zaangażowanie i ciężką pracę umiejętność budowania relacji z klientami i ich utrzymywania zacięcie sprzedażowe / do obsługi Klienta Mile widziane : doświadczenie w CC dodatkowe języki obce Praca w systemie zmianowym 9-17.

30 i jeden dzień w tygodniu od 10 : 30 do 19 : 00.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku