OPERATOR MASZYN DO PRZYUCZENIA: 20 ZŁ/H + 4 ZŁ/H DODATKU
KS Service
Bydgoszcz, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Dołącz do nas i zdobywaj doświadczenie jako operator maszyn!

Oprócz możliwości przyuczenia do zawodu oferujemy umowę o pracę od pierwszego dnia oraz stawkę godzinową 20 zł brutto powiększaną o dodatek - do 4 zł / h brutto!

Pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6 : 00-14 : 00, 14 : 00-22 : 00, 22 : 00-6 : 00) . Czasami zdarza się praca w soboty, za którą otrzymasz dodatkowe wynagrodzenie.

Do Twoich zadań będzie należało obsługiwanie maszyn oraz inne prace polegające na przetwórstwie szkła.

Nie boisz się pracy fizycznej ? Zapraszamy!

Ze względu na charakter wykonywanych obowiązków do pracy poszukujemy mężczyzn.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku