Firma zatrudni ELEKTROMONTERA-ELEKTROMONTER OLSZTYN
Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o.
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. oddział Olsztyn- zatrudni osoby na stanowisko ELEKTROMONTER. Wymagania : - Absolwent szkoły średniej / technicznej / zawodowej o profilu elektrycznym lub podobnym - Prawo jazdy kategoria B - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA Miejsce pracy : - OLSZTYN - Praca przy budowie i konserwacji urządzeń i sieci elektroenergetycznych Pracodawca zapewnia : - gwarancja długotrwałego zatrudnienia, - możliwość osobistego rozwoju zawodowego, - pracę w młodym zespole, - możliwość rozwoju zawodowego, - zdobycie uprawnień zawodowych, - umowa o pracę, - terminowe wypłaty wynagrodzeń - premie, - szkolenia, - kosz świąteczny dla dzieci, - ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV drogą mailową. Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Sieci i Zasilania Sp.

z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku