Customer Service Specialist with German
Antal Sp. z o.o.
Gdańsk, Polska
6 d. temu

Dla naszego klienta (firmy z sektora BPO) poszukujemy osoby chcącej się rozwijać w sektorze Customer Service, dla której język niemiecki jest pierwszym wyborem.

Nie wymagamy doświadczenia, tylko solidności i zaangażowania w obowiązki.

Obowiązki :

  • Codzienny kontakt z klientami niemieckojęzycznymi
  • Odpowiadanie na zapytania dot. produktów, proponowanie rozwiązań, bieżące raportowanie
  • Wprowadzanie zamówień i produktów do systemu
  • Codzienne wsparcie klienta, dzięki którym rozwiniesz umiejętności biznesowe
  • Dbanie o terminowe rozwiązywanie zagadnień poprzez dobrą organizację swojego czasu pracy
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom C1)
  • Pełna dyspozycyjność praca w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-18
  • Mile widziane doświadczenie na pokrewnym stanowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Sumienność, staranność, dbałość o szczegóły
  • W zamian za Twoje zaangażowanie otrzymasz :

  • Umowę o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, wyprawka dla dziecka, bonus świąteczny i paczki świąteczne)
  • Premie zadaniowe
  • Jasna ścieżka rozwoju, możliwość awansu
  • Praca w zgranym zespole
  • Szkolenia kompetencyjne
  • Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl