Pracownik Magazynu- sortowanie przesyłek
Workhouse4you Sp. z o.o.
Knurów
2 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Lokalizacja : Chorzów, woj. śląskie

Wymiar : zlecenie od wtorku do soboty

Stawka : 22,50zł / h brutto + PREMIA

Oferujemy :

  • współpracę w godzinach 02 : 30-08 : 00 we wtorki oraz 03 : 00-07 : 30 od środy do soboty,
  • stawkę podstawową wynoszącą 22,50zł / h brutto + premia do 300zł,
  • bony Sodexo : 100zł za każdy pełen tydzień pod warunkiem 100% frekwencji (za okres od 1.10.2021-31.12.2021; wypłacane w ostatnim tygodniu grudnia),
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
  • współpracę z firma będącą liderem na polskim rynku wśród firm kurierskich,
  • pełne szkolenie stanowiskowe.
  • Zadania :

  • sortowanie, segregacja oraz skanowanie przesyłek,
  • rozładunek oraz załadunek paczek,
  • utrzymanie czystości na magazynie.
  • Wymagania :

  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność w podanych godzinach,
  • pełna sprawność fizyczna,
  • niekaralność.
  • Zgłoś tę pracę