Operator/ka wózka widłowego - darmowy transport
KS Service sp. z o.o.
Połajewo, Polska
11 d. temu
source : Jobs.pl

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Operator / ka wózka widłowego.

POSZUKUJEMY :

osoby gotowej do pracy w systemie III zmianowym , która sumiennie i dokładnie wykonuje swoje zadania.Twoim dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to wymóg konieczny.

OFERUJEMY :

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wysokie wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo. Dodatkowo proponujemy Ci premie , które przysługują już od początku zatrudnienia.

Nie martw się o dojazd zapewniamy darmowy transport z Szamotuł, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna oraz Murowanej Gośliny. Z nami będziesz miał szansę zdobycia uprawnień zgodne z UDT.

TWOJE ZADANIA :

obsługa wózka widłowego i relokacja towarów.

DODATKOWE INFORMACJE

Dołącz do nas i daj sobie szansę na rozwój!

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu : 503 075 956 lub email : r.hajahmadov ksservice.pl

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.

29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Step 2
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych