Dyrektor Operacyjny
Michael Page
zachodniopomorskie, Polska
2 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

  • 28750 MP PL Naszym klientem jest jeden z wiodących producentów z branży przetwórstwa metalu w Europie. W związku z ciągłym rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Operacyjnego odpowiedzialnego za zakłady produkcyjne w województwie zachodniopomorskim.
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonus.
  • Samochód służbowy.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Rozwój zawodowy w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Opis stanowiska

  • Kompleksowe zarządzanie i organizacja pracy podległych działów;
  • Współtworzenie i realizacja krótko oraz długoterminowej strategii rozwoju organizacji;
  • Bezpośrednia relacja z klientem w sprawie ustaleń technicznych i merytorycznych dotyczących realizacji zleceń;
  • Planowanie i zarządzanie procesami dystrybucyjnymi w Polsce oraz w przyszłości w krajach ościennych;
  • Usprawnianie procesów operacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem działań optymalizujących koszty;
  • Planowanie i nadzorowanie zadań realizowanych w podległych obszarach w oparciu o wskaźniki efektywnościowe;
  • Rozwój kultury ciągłego doskonalenia w firmie;
  • Zarządzanie budżetem oraz realizacja celów biznesowych organizacji;
  • Regularna analiza możliwości produkcyjnych oraz podejmowanie decyzji o rozwoju podległych struktur w odpowiedzi na potrzeby biznesowe organizacji;
  • Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji);
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Minimum 5-letnie, poparte sukcesami doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu operacyjnym przedsiębiorstwa (mile widziane doświadczenie w branży przetwórstwa metalu);
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing;
  • Wysokie zdolności organizacyjne;
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz działania pod presją czasu w dynamicznym, zmieniającym się środowisku pracy;
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych metod zarządzania produkcją;
  • Poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem (ok. 300 osób);
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne podejście do rozwiązywania problemów;
  • Kreatywność, umiejętność inicjowania zmian, pro aktywność, silna motywacja do pracy, determinacja, oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów;
  • Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj

    i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn. APLIKUJĘ

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od

    sprawdzonych pracodawców

    DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych