Pracownik produkcji
KS Service
Łódź, Łódzkie
18 d. temu

Pracownik produkcji praca w Łodzi od zaraz

  • Łódź, Łódzkie
  • Data : 2019-03-30, do końca 29 dni
  • Zadania :

  • prace produkcyjne z użyciem elektronarzędzi
  • posługiwanie się sprzętem pomiarowym
  • obróbka materiału preszpan
  • Oczekiwania :

  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • znajomości obsługi elektronarzędziami oraz narzędzi pomiarowych m.in. suwmiarka
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Oferujemy :

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze z 13-stą pensją
  • 40% dodatku do wynagrodzenia za pracę w nocy
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • wolne weekendy pracujemy od poniedziałku do piątku
  • pracę w Łodzi z dobrym dojazdem liniami 2,13,16, 83, 84A
  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • szansę na podniesienie kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia
  • zawsze terminowe wynagrodzenie i wsparcie koordynatora
  • Dodatkowe informacje

    Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności! Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 506 561 604.

    Zapraszamy także do biura KS Service w Łodzi ul. Piotrkowska 31 lok. 27 .

    Świetna lokalizacja Wysokie wynagrodzenie Opieka lekarska Przyjazna atmosfera Umowa o pracę Trzynasta Pensja

    Oferta Pracownik produkcji praca w Łodzi od zaraz spełnia Twoje oczekiwania? Na co czekasz?

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych