MAGAZYNIER-sortowanie przesyłek JEDNA ZMIANA
Agencja Pracy Czasowej Tempus A
Łódź, Łódzkie
4 d. temu
source : Lento.pl

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 12861) poszukuję : Stanowisko : MAGAZYNIER Miejsce pracy : ŁÓDŹ TEOFILÓW Czas pracy : Praca od godz.

15 : 00 do godz. 23 : 00 od poniedziałku do piątku. Wolne weekendy! Oferujemy : - umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez firmę, - atrakcyjne wynagrodzenie oraz 30% dodatku za każdą godzinę pracy w porze nocnej, - PREMIE regulaminowe oraz uznaniowe przyznawane co miesiąc, - pracę pełnoetatową, - możliwość podjęcia długoterminowej i perspektywicznej współpracy, - pakiet sportowy, ubezpieczenie NNW, system poleceń pracowników, Zakres zadań : - mierzenie przesyłek, - rozładunek / załadunek transportu, - skanowanie paczek kurierskich, - sortowanie oraz przydzielanie przesyłek do odpowiedniego kierunku.

Aplikuj jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia od zaraz! ;) TA PRACA JEST DLA CIEBIE? WYŚLIJ SMS O TREŚCI TEMPUSPOP oraz IMIĘ NA NUMER 731-787-888 ZADZWONIMY! Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul.

Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10 : 00-16 : 00 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji zewnętrznym podmiotom rekrutującym.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku