S Plus Warszawa zatrudni lakiernika oraz pomocnika lakiernik
S Plus Warszawa SP. Z O.O.
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

S Plus Warszawa poszukuje osoby na stanowisko Lakiernika oraz Pomocnika lakiernika. S Plus jest siecią działającą w branży usług motoryzacyjnych świadczącą usługi w zakresie :

  • Auto Detailing
  • naprawy blacharsko-lakiernicze
  • likwidacja szkód komunikacyjnych Podstawowe zadania :
  • przygotowywanie pojazdów do lakierowania
  • lakierowanie aut Wymagania :
  • doświadczenie w pracy w warsztacie samochodowym, ze specjalnością lakiernika.
  • sumienność i rzetelność
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (zmiana nocna i dzienna)
  • umiejętność pracy w zespole Oferujemy :
  • Możliwość bezpłatnego zakwaterowania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia Zainteresowanych prosimy o składanie ofert : Robert +48 570 177 550 Możliwość podjęcia współpracy od zaraz.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych