Oferty pracy dla Monterów płyt g-k
Antonius Personal
Katowice, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pośrednictwa Pracy Antonius Personal o numerze KRAZ 14719 poszukuje kandydatów do pracy w Szwajcarii na stanowisko : MONTER PŁYT G-KOFERUJEMY : - szwajcarską umowę o pracę- wynagrodzenie od 33 CHF brutto / na godzinę- organizację zakwaterowania- możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu- dietę za każdy przepracowany dzień- cotygodniowe wypłaty na konto- zameldowanie na terenie Szwajcarii- wsparcie polskojęzycznego koordynatoraWYMAGANIA : - doświadczenie zawodowe min.

5 lat- komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie - prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód do dyspozycji- umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w / g zleceń pracodawcy,Możliwość podjęcia pracy od 07.

06.2021, a także w późniejszych terminachMile widziane dwuosobowe zespołyJEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE."

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku