Buroangestellte r
G+P Izomont
Włocławek, Polen
6 d. temu
source : Europajobs

FIRMA G+P IZOMONT SP. Z O.O. z siedzibą we Włocławku przy ul. Smoczej 5, zatrudni pracownika na stanowisko : MENEDŻER / INŻYNIER Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM MIEJSCE PRACY : WŁOCŁAWEK Poszukujemy odpowiedzialnych, ambitnych osób z doświadczeniem.

ZADANIA : -pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami -opracowywanie i pozyskiwanie zapytań ofertowych -kontakt z klientami zagranicznymi -prowadzenie negocjacji handlowych oraz finalizacja transakcji -bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlano montażowych -nadzór, koordynacja i odpowiednia motywacja pracowników oraz podwykonawców -bieżące raportowanie z postępu i jakości prowadzonych prac WYMAGANIA : -wykształcenie wyższe inżynierskie ( preferowany kierunek mechaniczny lub budowlany) -umiejętność wykonywania ofert z branży budowlanej i konstrukcyjno- mechanicznej -doświadczenie na podobnym stanowisku min.

2 lat -bardzo dobra znajomość języka niemieckiego -znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem -znajomość programu AUTOCAD -dokładność, sumienność, rzetelność, skrupulatność -dyspozycyjność oraz bardzo dobra samoorganizacja -umiejętności analityczne -umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych oraz prowadzenia negocjacji OFERUJEMY : -umowę o pracę -atrakcyjne warunki wynagrodzenia -premie za zaangażowanie i dobre wyniki w pracy -udział w realizacji prestiżowych inwestycji w kraju i zagranicą -przyjazne i komfortowe warunki pracy Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na poniższy adres : lub kontakt telefoniczny z dopiskiem menedżer / inżynier z językiem niemieckim DOŁĄCZ DO NAS.

 • ZAPRASZAMY Prosimy o dopisanie następującej klauzuli Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 • Dz. Urz. UE L 119z 04.05.2016)wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji .

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku