Buroangestellte r
G+P Izomont
Włocławek, Polen
6 d. temu
source : Europajobs

FIRMA G+P IZOMONT SP. Z O.O. z siedzibą we Włocławku przy ul. Smoczej 5, zatrudni pracownika na stanowisko : MENEDŻER / INŻYNIER Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM MIEJSCE PRACY : WŁOCŁAWEK Poszukujemy odpowiedzialnych, ambitnych osób z doświadczeniem.

ZADANIA : -pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami -opracowywanie i pozyskiwanie zapytań ofertowych -kontakt z klientami zagranicznymi -prowadzenie negocjacji handlowych oraz finalizacja transakcji -bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlano montażowych -nadzór, koordynacja i odpowiednia motywacja pracowników oraz podwykonawców -bieżące raportowanie z postępu i jakości prowadzonych prac WYMAGANIA : -wykształcenie wyższe inżynierskie ( preferowany kierunek mechaniczny lub budowlany) -umiejętność wykonywania ofert z branży budowlanej i konstrukcyjno- mechanicznej -doświadczenie na podobnym stanowisku min.

2 lat -bardzo dobra znajomość języka niemieckiego -znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem -znajomość programu AUTOCAD -dokładność, sumienność, rzetelność, skrupulatność -dyspozycyjność oraz bardzo dobra samoorganizacja -umiejętności analityczne -umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych oraz prowadzenia negocjacji OFERUJEMY : -umowę o pracę -atrakcyjne warunki wynagrodzenia -premie za zaangażowanie i dobre wyniki w pracy -udział w realizacji prestiżowych inwestycji w kraju i zagranicą -przyjazne i komfortowe warunki pracy Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na poniższy adres : lub kontakt telefoniczny z dopiskiem menedżer / inżynier z językiem niemieckim DOŁĄCZ DO NAS.

  • ZAPRASZAMY Prosimy o dopisanie następującej klauzuli Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  • Dz. Urz. UE L 119z 04.05.2016)wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji .