HR Coordinator
EPCM Executive Search
Warszawa, Polska
1 d. temu

Międzynarodowa firma, zatrudniająca w Polsce ponad 500 osób, poszukuje nowej osoby, która chce się rozwijać w obszarze employer branding, rekrutacji, wdrażaniu miękkich narzędzi, ect.

Jest to znakomita okazja dla ambitnych i ukierunkowach na rozwój w HR Kandydatów / ek.

Od kandydatów oczekujemy minimum rocznego doświadczenia zawodowego w obszarze HR lub administracji oraz wymagamy zainteresowania tematyką zawodową.

Poszukujemy kandydatów posiadających doskonałe umiejętności interpersonalne, charakteryzujących się skrupulatnością, systematycznością, odpowiedzialnością oraz bardzo dobrą organizacją pracy własnej.

Zadania :

  • Minimum roczne doświadczenie w dziale HR lub dziale administracji dużej organizacji
  • Wykształcenie wyższe
  • Praktyczna znajomość programu MS Office
  • Chęć zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwój w branży HR
  • Sumienność i zaangażowanie w powierzane obowiązki
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Doskonała umiejętność zarządzania czasem własnym
  • Proaktywna postawa
  • Wymagania :

  • Wsparcie działu HR w codziennej pracy
  • Udział w projektach ogólnofirmowych
  • Wsparcie w procesach onboardingu nowych pracowników, oraz offboardingu pracowników
  • Współpraca z innymi działami w spółce
  • Wsparcie w organizowaniu szkoleń zawodowych i procesów rozwoju pracowników
  • Współtworzenie i realizacja PR wewnętrznego oraz marketingu personalnego
  • Wsparcie we wdrażaniu i monitorowaniu procesów motywacyjnych
  • Aktywny udział w całym życiu firmy
  • Wsparcie w kształtowaniu się polityki i strategii personalnej
  • Wsparcie w działaniach strategicznych jak i operacyjnych
  • Wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego
  • Oferujemy :

  • Pracę w znakomitej atmosferze, Umowę o pracę lub (B2B jeżeli wolisz)
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, Multisport
  • Umożliwiamy szkolenia językowe
  • Pracę w prestiżowej lokalizacji (praca w biurze 5 dni w tygodniu)
  • Zgłoś tę pracę