Change Management Consultant
Grafton Recruitment
Centrum, Gdańsk
2 d. temu
source : Just Join IT

Dla naszego klienta, globalnej firmy działającej w obszarze konsultingu poszukujemy kandydata na stanowisko

Change Management Consultant - 100% zdalne

Główne obowiązki :

  • Zapewnienie skutecznego i efektywnego zarzadzania zmianami po stronie
  • Klientów firmy, w tym metodami i standardami w celu minimalizacji trudności przy optymalizacji jakości usługi
  • Pomoc Klientom w zarządzaniu procesami implementacji systemów
  • Polepszanie efektywności realizowanych zadań
  • Koordynacja i zarzadzanie zmianą o wysokim ryzyku poprzez optymalne planowanie, testowanie, implementacje, tworzenie scenariuszy awaryjnych oraz skuteczną komunikację
  • Zarzadzanie kalendarzem zmian
  • Optymalizacja procesów komunikacji z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Praca w międzynarodowym środowisku dla największych firm na świecie, wymagająca podróży służbowych
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym
  • Minimum trzy lata doświadczenia w środowisku konsultingowym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianami związanym
  • Analiza procesów, wymagań
  • Korzyści

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Praca w dynamicznym środowisku przy ciekawych projektach dla największych liderów na skalę międzynarodową
  • Możliwość odbywania podróży słuzbowych
  • Praca 100% zdalna
  • W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj teraz i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.

    Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie.

    Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Gwarantujemy dyskrecję.

    Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.