Przedstawiciel w firmie pożyczkowej Wysokie prowizje. Gdańsk
Profi Credit
Gdańsk, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Dołącz do grona Przedstawiciel Klienta i zostań sprzedawcą pożyczek. Poszukujemy osób na stanowisko Przedstawiciela Klienta na terenie Gdańska.

Nie wymagamy doświadczenia w branży finansowej, wszystkiego Cię nauczymy! Wymagania : komunikatywność zaangażowanie w wykonywane zadania pozytywne myślenie odpowiedzialność i sumienność niekaralność U nas będziesz zajmował się : Sprzedażą produktów finansowych Utrzymywaniem relacji z klientem Aktywnym pozyskiwaniem klienta Oferujemy : elastyczne godziny współpracy - sam decydujesz ile pracujesz profesjonalne szkolenia wdrożeniowe stałą opiekę i wsparcie Managera najwyższe stawki prowizyjne wśród firm pożyczkowych NIE MASZA DOŚWIADCZENIA?

NIC NIE SZKODZI ZDOBĘDZIESZ JE Z NAMI! Przyjdź do Nas i zarabiaj! Zainteresowany? Nie czekaj, WYŚLIJ CV : lub skorzystaj z formularza on-line

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku