Koordynator/Koordynatorka Zespołu w Dziale Sprzedaży, IKEA Retail, Janki k/ Warszawy
Ikea
Raszyn, Mazovia
2 d. temu

Job description

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż Twoje dotychczasowe doświadczenie.

Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny.

Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

Główne zadania :

  • zapewnienie dostępności towarów w dziale i ich prawidłowe oznakowanie,
  • monitorowanie osiąganych wyników sprzedaży,
  • koordynowanie bieżącego funkcjonowania działu,
  • tworzenie pozytywnych doświadczeń klientów, które będzie motywowało ich do częstszych odwiedzin sklepu,
  • współtworzenie i koordynowanie pracy zespołu, w którym liczy się wspólny sukces,
  • podejmowanie decyzji i poszukiwanie konstruktywnych rozwiązań dla bieżących spraw działu,
  • przewodzenie, dzielenie się wiedzą i wspieranie rozwoju pracowników,
  • efektywna praca z zespołem na płaszczyźnie zaangażowania, osiąganych wyników operacyjnych i doskonalenia kompetencji zawodowych.
  • O Tobie :

  • jesteś nastawiony / nastawiona na działanie i szukasz coraz lepszych rozwiązań,
  • lubisz wyzwania i chętnie uczysz się nowych rzeczy,
  • bierzesz odpowiedzialność za to co robisz i umiesz podejmować decyzje,
  • twoją pasją jest praca z ludźmi i zarażanie ich entuzjazmem,
  • twoją mocną stroną jest bezpośrednia praca z klientem,
  • masz znakomite umiejętności komunikacyjne, potrafisz z każdym znaleźć wspólny język,
  • masz zdolności analityczne i operacyjne (obsługa systemów),
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (w mowie i w piśmie).
  • W związku z tym, że to stanowisko wymaga określonych kompetencji, prosimy załącz do Twojej aplikacji dowolny plik, w którym przedstawisz nam swoje doświadczenie.

    W IKEA mamy dla Ciebie :

  • umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego
  • restaurację pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 5 złotych,
  • 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,
  • rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,
  • kartę Multisport,
  • punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,
  • darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,
  • kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,
  • dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,
  • premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,
  • prywatny plan emerytalny (PPE),
  • ubezpieczenie na życie (NNW),
  • Program Wsparcia Pracownika : dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24 / 7 oraz indywidualne sesje)
  • grafiki przekazywane z miesięcznym wyprzedzeniem.
  • W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy mają zapewnione równe szanse.

    Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!

    Czujesz, że to praca dla Ciebie?

    Zajrzyj do sekcji Najczęstsze pytania, sprawdź więcej szczegółów o rekrutacji i aplikuj do 04.10.2022 na www.ikea.pl / TwojaStronaPracy