REKRUTER/KA ze znajomością j.niemieckiego, atrakcyjne zarobki, praca w centrum miasta!
Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska
Wrocław
6 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

REKRUTER / KA ze znajomością j.niemieckiego, atrakcyjne zarobki, praca w centrum miasta! Wrocław

Opis stanowiska

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • kontakty z pracodawcami,
  • przygotowywanie formularzy preselekcyjnych,
  • poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • tworzenie profili kandydatów,
  • przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • prowadzenie bazy kandydatów,
  • przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz osobistych spotkań w biurze oraz w terenie
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,
  • raportowanie do przełożonych,
  • inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska.
  • Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe (np. psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • płynna znajomość języka niemieckiego - warunek obligatoryjny,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • elokwencja,
  • zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • dążenie do realizacji wyznaczonych celów
  • kreatywność, samodzielność,
  • gotowość do pracy także w godzinach wieczornych lub w weekendy (zamiennie dzień wolny w tygodniu),
  • skrupulatność, dokładność, terminowość i silna motywacja,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane prawo jazdy
  • Oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od preferencji kandydata,
  • stabilną pracę w średniej wielkości lokalnej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju i samorealizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa plus prowizje,
  • możliwość awansu i doskonalenia zawodowego,
  • możliwość ułożenia grafiku z uwzględnieniem potrzeb kandydata,
  • możliwość świadczenia pracy na odległość.
  • Zgłoś tę pracę