Junior Product Specialist (m/f)
Westwing Home & Living
Warsaw, Poland
4 d. temu

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad półtora miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach.

W ciągu 10 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 433 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1700 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi.

Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Opis stanowiska :

  • Współpraca z dostawcami zagranicznymi i polskimi przy bieżących kampaniach handlowych,
  • Przygotowanie ofert w Excelu zgodnie w wymaganiami systemu e-commerce (zdjęcia, dane produktowe, opisy),
  • Wsparcie Product Managera w bieżących obowiązkach.
  • Wymagania :

  • Dobra znajomość Excela,
  • Wielozadaniowość,
  • Odpowiedzialność, skrupulatność,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Pewność siebie w kontaktach z dostawcami,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Oferujemy :

  • Poznanie procesów i zasad panujących w najszybciej rozwijającym się sektorze gospodarki (e-commerce),
  • Ciekawą pracę w niehierarchicznej i przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kompetencji, w przyszłości możliwość rozwoju w kierunku Product Managera,
  • Pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenia grupowe, zniżki na produkty Westwing.
  • Cały proces rekrutacji przeprowadzony zdalnie.
  • Umowę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym.
  • Udział w wydarzeniach integracyjnych organizowanych przez firmę (obecnie głównie w formie zdalnej).
  • Zgłoś tę pracę