Praktykant Java/Salesforce
Accenture
Krakow, Poland
‎9 godz. temu

Job Description

Praktykant Java / Salesforce

Cenisz sobie innowacyjne produkty i doskonale poruszasz się w nowych technologiach? Dołącz do zespołu Salesforce w Accenture - największego Partnera Salesforce na świecie.

Razem z nami wdrażaj najbardziej złożone, nowoczesne systemy oparte na rozwiązaniach Cloud Computing i kształtuj przyszłość wiodących globalnych przedsiębiorstw.

Czym jest Salesforce?

Salesforce to CRM numer 1 na świecie, z którego korzysta już ponad 150,000 firm. Od sprzedaży po marketing i społeczności - wszystko w jednym systemie, wdrożone często bez linijki kodu.

Ekosystem Salesforce to między innymi chmura IT o wiodącej renomie, stale rosnący świat aplikacji na AppExchange czy rozwiązania AI, które razem tworzą one-stop-shop do zarządzania relacją z klientem.

Czym będziesz się zajmować w zespole Salesforce?

 • Uzgadnianiem i analizowaniem wymagań biznesowych z klientem.
 • Projektowaniem procesów biznesowych i ich konfiguracją w oparciu o platformę Salesforce.
 • Wsparciem analitycznym dla klienta i zespołu programistycznego.
 • READ MORE OF THE JOB DESCRIPTION

  Qualifications

  Chętnie poznamy Cię bliżej, jeśli :

  Chciałbyś zdobyć doświadczenie z technologią Salesforce (Programowanie, Konfiguracja, Integracja). Masz już pierwsze doświadczenia w pracy projektowej i / lub pracy z systemami informatycznymi (zwłaszcza systemami CRM).

  Znasz lub chciałabyś / chciałbyś pracować w obszarze jednej z poniższych technologii : Salesforce, Java, SQL, JavaScript, Front End (JQuery / HTML / CSS) Bardzo dobrze znasz język angielski i polski.

  Jesteś dyspozycyjny min. 30 godzin w tygodniu. Cechuje Cie komunikatywność oraz kreatywność Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne Jesteś chętny do nauki Na starcie oferujemy : Pracę z topowymi specjalistami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.

  Możliwść pracy w zgranym i otwartym zespole profesjonalistów. Doskonałą atmosferę pracy, opiekę mentora, elastyczne godziny pracy.

  Szkolenia w kraju i zagranicą. Rozwojowe zadania - Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie konsultingowej, przy największych międzynarodowych projektach dla firm z listy Global Fortune 500.

  Współpracę na okres min. 3 miesięcy z możliwością zatrudnienia na stałe. Ścieżkę kariery dopasowaną do Twoich potrzeb. Pracę u największego partnera Salesforce.

  Brzmi jak coś dla Ciebie? / Myślisz, że to coś dla Ciebie? wystarczy, że wyślesz CV albo zaaplikujesz przez naszą stronę.

  Do zobaczenie wkrótce!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Accenture Sp. z o.o. lub inny podmiot grupy Accenture w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy Accenture Sp.

  z o.o., z siedzibą w Warszawie, 00-121, przy ul. Siennej 39, lub innego podmiotu grupy Accenture, a także na ich przekazywanie do państw trzecich w ramach grupy Accenture, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."

  Kandydaci, którzy są obecnie zatrudnieni przez klienta Accenture lub inną firmę w jakikolwiek sposób powiązaną z Accenture mogą zostać wykluczeni z procesu rekrutacji.

  Accenture nie dyskryminuje kandydatów ze względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, wiek, niepełnosprawność, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, lub jakiegokolwiek inne kryterium niedopuszczalne na podstawie polskiego prawa.

  Equal Employment Opportunity Statement

  All employment decisions shall be made without regard to age, race, creed, color, religion, sex, national origin, ancestry, disability status, veteran status, sexual orientation, gender identity or expression, genetic information, marital status, citizenship status or any other basis as protected by federal, state, or local law.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku