Kasjer/Sprzedawca - Wrocław
Charlie works
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Charlie works poszukuje dla naszego Klienta osób do pracy na stanowisku "pracownik marketu" do jednej z wielu lokalizacji na terenie Wrocławia.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : - obsługę kasy fiskalnej i terminalu płatniczego, - rozliczanie kasetki po zakończeniu zmiany, - obsługa klientów, - wykładanie towaru i inne prace pomocnicze, Oferujemy - umowa zlecenie ze składkami zdrowotnymi i chorobowymi, - stawką 20 zł / h brutto - UCZEN / STUDENT, - stawką 19 zł / h brutto - ZUS, - dłuższą współpracę i możliwość rozpoczęcia od zaraz, Wymagamy : - dyspozycyjności od 4-6 dni w tygodniu, - gotowość do pracy na 1 i 2 zmianę, - doświadczenia w pracy na kasie, - książeczkę sanepidowską lub gotowość do jej wyrobienia, Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV Charlie works to marka firmy Charlie works team Sp.

z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 18, nr rej Agencji 16013. Oferta pracy tymczasowej. Prosimy o zawarcie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Charlie works team Sp.

z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 18, nr rej Agencji 16013. Jestem świadomy / a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod(at)charlieworks.pl.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku