Praktykant/ka w Biurze Korporacyjnym
mBank S.A.
Warszawa Polska
8 d. temu

Opis stanowiska

Na praktykach czekają Cię zadania zlecone przez opiekuna praktyk oraz innych pracowników Biura Korporacyjnego, w tym :

  • Wsparcie pracowników wydziału obsługi klienta,
  • Bieżąca praca z dokumentami związanymi z otwieraniem, zamykaniem, wdrażaniem usług oraz modyfikacjami do rachunków klientów,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Współpraca z analitykami kredytowymi przy przygotowywaniu raportów kredytowych.
  • Wymagania

    Jeśli cechuje Cię dokładność i analityczne podejście do zagadnień to czekamy na Ciebie. Oczekujemy :

  • statusu studenta na kierunkach ekonomicznych, rachunkowości, finansowych, bankowości lub pokrewnych,
  • znajomości podstawowych zagadnień z dziedziny bankowości, finansów, rachunkowości,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • znajomości języka angielskiego,
  • umiejętności współpracy,
  • otwartości,
  • łatwości przyswajania wiedzy,
  • dobrej organizacji czasu pracy.
  • Na stanowisku oferujemy Ci :

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę 20 godzin w tygodniu (możliwość dostosowania godzin do zajęć na uczelni) z wynagrodzeniem 1050 zł brutto, na okres od 3-
  • 12 miesięcy w Biurze Korporacyjnym przy ul. Prostej 68,

  • dodatkowe 2 dni urlopu szkolnego w trakcie sesji.
  • Zdobędziesz umiejętności i wiedzę w zakresie :

  • produktów i usług bankowych, regulacji prawnych związanych ze świadczeniem usług bankowych,
  • poznasz bankowe systemy operacyjne,
  • zdobędziesz umiejętności w zakresie analizy finansowej i księgowości.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych