Dyspozytor transportu międzynarodowego
Boekestijn Transport Sp z o.o.
Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie, Polska
6 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik)

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca i koordynacja pracy kierowców kontakt telefoniczny tylko w godzinach pracy.
  • Optymalna organizacja pracy floty pojazdów.
  • Współpraca z międzynarodowymi klientami.
  • Wykonywanie zleceń zgodnie z procedurami.
  • Praca w nowoczesnym, intuicyjnym systemie zarządzania transportem.
  • Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży transportowej i wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Zorientowanie na osiąganie celów, samodzielność oraz umiejętności interpersonalne i analityczne.
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i określania priorytetów.
  • To oferujemy

  • Work-life balance po wyjściu z pracy Twój telefon nie zadzwoni, ponieważ układamy grafik w taki sposób, aby zawsze ktoś zajął się Twoimi ciężarówkami poza Twoimi godzinami pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, rodzinnej firmie, zatrudniającej ponad 1500 osób w całej Europie.
  • Dojazd busem do biura w Żernikach z Ronda Rataje.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i żywy kontakt z językiem angielskim.
  • Ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, dostęp do platformy MyBenefit i opłacane przez firmę kursy języka angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, niderlandzkiego.
  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne
  • dostęp do platformy MyBenefit
  • Boekestijn Transport Sp z o.o.

    Dołącz do firmy :

  • Której ponad 800 ciężarówek przejeżdża rocznie ok. 71760000 km.
  • Której celem jest zakończenie tego roku z liczbą 1111 ciężarówek we flocie.
  • Która posiada własną rozgłośnię radiową.
  • Która gra w piłkę nożną i squash’a u siebie w biurze!
  • Która niedługo też otworzy własny Escape room.
  • Która wspiera realizację marzeń swoich pracowników.
  • Która hucznie świętuje swój każdy sukces.
  • Która wspiera rozwiązania Eco i najnowsze technologie w transporcie.
  • Do której cyklicznie wpadają foodtracki.
  • Zgłoś tę pracę