Optometrysta
NeoHR
Poznań, wielkopolskie
4 d. temu
source : Goldenline

Dla naszego Klienta, firmy z oddziałami na terenie całego kraju poszukujemy Optometrystów :

Zakres zadań :

ul style "padding : 0px; box-sizing : border-box; color : #4b4b4b; font-family : 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, 'Liberation Sans', Roboto, Noto, sans-

serif; font-size : 14px; margin : 0px 0px 10px !important 0px;">

  • Badanie ostrości widzenia,
  • Obsługa i przyjęcie pacjenta
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Stosowanie standardów zgodnie z wymogami firmy
  • Wymagania :

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • Multisport, Prywatna Opieka Medyczna
  • Pracę w przyjaznej atmosferze z młodym dynamicznym zespołem
  • Udział w wydarzeniach firmowych
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych