Asysten/ka Biura
Talentuno
Warszawa
‎20 godz. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Asysten / ka Biura Warszawa (Śródmieście)

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie procedury administracyjnej dotyczącej zatrudniania i wprowadzania nowych pracowników
  • Administrowanie dokumentacją personalną
  • Organizacja szkoleń BHP oraz badań Pracowników
  • Organizacja administracji biurowej
  • Zarządzanie budżetem biurowym
  • Zapewnianie ogólnego wsparcia dla odwiedzających, w profesjonalny i przyjazny sposób
  • Zarządzanie zapytaniami pracowników, dotyczącymi kwestii związanych z biurem (np. artykuły papiernicze, sprzęt, podróże)
  • Dbanie o poprawny obieg dokumentów w firmie : umowy, dokumentacje płatności, rejestracja czasu pracy, urlopy, zwolnienia lekarskie
  • Organizowanie imprez, podróży służbowych, wyjść integracyjnych, spotkań pracowników
  • Ścisła współpraca z Działem Finansów
  • Wymagania

  • Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie administracji lub zarządzania biurem
  • Bardzo dobra znajomość Google Drive i wszystkich programów Microsoft Office : Word, PowerPoint, Outlook i poziom zaawansowany w Excelu
  • Doskonałe umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej w języku angielskim
  • Umiejętności zarządzania czasem, wielozadaniowości
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Ekscytującą pracę w międzynarodowej rozwijającej się firmie
  • Możliwość korzystania na co dzień z języka obcego
  • Miłą, przyjazną atmosferę i owocowe poniedziałki.
  • Zgłoś tę pracę